Pravidla známkování

Administrace

VIP sekce

O nás
   Vítejte na stránkách našeho sportovního klubu! Naším cílem je přinášet vám maximum informací o tom, co se točí okolo našeho rychnovského sportovního klubu Spartak a zejména pak jeho fotbalové části.
   Důležité informace tu naleznou také rodiče naší fotbalové mládeže, jako například termíny tréninků, rozpisy zápasů a to včetně nejrůznějších změn, které sledujte níže v sekci Aktuality.
   Tento web je otevřený i ostatním sportovním oddílům v rámci Spartaku, takže pokud projeví zájem, rádi zde informace o nich umístíme.
   Stránky jsou optimalizovány pro IE 7.0 a vyšší. Doporučujeme mít zapnutou podporu Java skriptů.

BlueBoard.cz
Novinky
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji nepromě ... >>> více