Pravidla známkování

Administrace

VIP sekce

O nás
   Vítejte na stránkách našeho sportovního klubu! Naším cílem je přinášet vám maximum informací o tom, co se točí okolo našeho rychnovského sportovního klubu Spartak a zejména pak jeho fotbalové části.
   Důležité informace tu naleznou také rodiče naší fotbalové mládeže, jako například termíny tréninků, rozpisy zápasů a to včetně nejrůznějších změn, které sledujte níže v sekci Aktuality.
   Tento web je otevřený i ostatním sportovním oddílům v rámci Spartaku, takže pokud projeví zájem, rádi zde informace o nich umístíme.
   Stránky jsou optimalizovány pro IE 7.0 a vyšší. Doporučujeme mít zapnutou podporu Java skriptů.

BlueBoard.cz
Novinky
30.05.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.5.2017 chtěl Spartak za krásného počasí a na nádherně připraveném hřišti proti Tanvaldu potvrdit roli favorita. To se začalo od počátku vyplňovat a už ve 4. minutě domácí Kolovratník poslal krásným gólem Spartak do vedení.
Domácí dál tlačili, ale střely končily většinou mimo branku. V 17. minutě kopali hosté z Tanvaldu pokutový kop a hostující Horvát srovnal na 1:1.
Pak se šance střídaly na obou stranách hřiště, ale bez gólového efektu. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhý poloča ... >>> více