Administrace

VIP sekce

Aktuality
30.05.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 27.5.2017 chtěl Spartak za krásného počasí a na nádherně připraveném hřišti proti Tanvaldu potvrdit roli favorita. To se začalo od počátku vyplňovat a už ve 4. minutě domácí Kolovratník poslal krásným gólem Spartak do vedení.
Domácí dál tlačili, ale střely končily většinou mimo branku. V 17. minutě kopali hosté z Tanvaldu pokutový kop a hostující Horvát srovnal na 1:1.
Pak se šance střídaly na obou stranách hřiště, ale bez gólového efektu. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhý poločas začal tlakem Spartaku, vytvořili jsme si i nějaké šance. Domácí mohli rozhodnout v 90. minutě, ale Filip Kubát netrefil prázdnou branku.