Administrace

VIP sekce

Aktuality
16.05.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
V sobotu 13.5.2017 se Spartak v utkání proti Zásadě chtěl po dvou porážkách v řadě opět vrátit na vítěznou šňůru. Domácí začali mírným tlakem a zkoušeli se prosadit před brankou Zásady.
Ve 21. minutě domácí kanonýr Kalina vstřelil úvodní branku, když si naběhl na centr Dupače a poslal Spartak do vedení. Ve 31. minutě mohli domácí zvýšit, ale samostatný únik Kuba Kalina neproměnil.
Domácí pak měli ještě nějaké šance, ale bez využití. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0 pro Spartak.
Po změně stran začali lépe domácí, když Jára Jindra zvýšil na 2:0. V 68. minutě pak udělala domácí obrana chybu a Šupík snížil na 2:1. Spartak se dál tlačil do zakončení a to se povedlo Jindrovi, který svou druhou brankou v utkání zvýšil na konečných 3:1.
Utkání řídila s přehledem trojice rozhodčích v čele se zkušeným Petrem Linhartem.
Sestava Rychnov: Ducháček - David (76.Vondrák), Havlíček(46 Kusebauch), Dupač, Krastev, Procházka, Kalina, Janků, Plaček, Jindra, Lána(46.Kolovratník)
Zásada: Růžička - Pleštil, Beneš, Lhota, Čurda, Blažek, Macháček, Šupík, Janka, Varga, Princ