Administrace

VIP sekce

Aktuality
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji nepromě ... >>> více
06.09.2016 Spartak doma porazil Plavyautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.8.2016 přivítal Spartak na svém hřišti hosty z Plavů a utkání začal parádně, když v 6. minutě po levé straně utekl Jára Jindra a jeho centr do vápna našel hlavu Lukáše Vondráka, který otevřel skóre.
Ve 12. minutě bylo zase veselo, když znovu centroval Jarda Jindra a na jeho krasný centr si naběhl Dominik Dupač a zvýšil vedení domácích na 2:0. Spartak byl lepší a nepouštěl hosty z Plavů do žádných vyložených šancí. Ve 30. minutě už to bylo 3:0, když se po rohu hlavou prosadila nová posila ... >>> více
09.05.2016 Spartak remizoval s Tanvaldemautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 7.5.2016 Spartak přivítal na svém pažitu Tanvald. Podle informací od vedení Tanvaldu přijelo jejich C mužstvo. Zápas začal náporem Spartaku a ve 3. minutě jsme trefili břevno. Spartak hosty zavřel na jejich půlce a tlačil se do zakončení, ale bez golového efektu.
Hosté využili šanci, když utekl hostující Svoboda a poslal Tanvald do vedení. Byla to také první a poslední střela hostí v 1. poločase. Ve 34. minutě byl faulován v pokutovém území domácí hráč a následnou penaltu proměnil s přehlede ... >>> více
19.04.2016 Spartak rozstřílel Jenišovice Bautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 16.4.2016 se Spartak na hřišti potkal s celkem Jenišovic B. Naši vstoupili do zápasu parádně, když ve 3. minutě utekl po pravé straně Kamil Kubát a krásným centrem do vápna našel Járu Jindru, který střelou z voleje trefil přesně růžek hostující branky a domácí vedli.
Spartak zatlačil hosty na jejich půli, vypracoval si i šance a snažil se, ale bez gólového efektu. Domácí se dočkali ve 42. minutě, kdy centr do vápna zpracoval Jára Jindra a patičkou posunul Kubovi Kalinovi, ktery zvýšil ... >>> více
19.10.2015 Maršovice poprvé ztratily bodyautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 17.10.2015 se Spartak utkal ve šlágru kola s vedoucím týmem soutěže Maršovicemi, které ještě neztratily ani bod. Díky změně hřiště byly domácím celkem Maršovice, ale utkání se hrálo v Rychnově.
Od začátku se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. V první půli měly velkou šanci Maršovice, když míč skončil na tyči naší branky.
Fotbal se hrál pohledný, tvrdý, ale bez záludností. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Po změně stran byl obraz hry stejný, ale branka ne a ne padnout.
... >>> více
14.09.2015 Rychnov - Malá Skálaautor: Vagy
 V sobotu 12.9.2015 se Spartak utkal doma s hosty z Malé Skály.Utkání se hrálo ve svižném tempu a již v 1. minutě se Spartak se štěstím dostal do vedení, které zajistil Kuba Kalina. Ten o 2 minuty později trefil síť podruhé, ale gól kvůli ofsajdu neplatil. O další 2 minuty později zahrozili hosté, když trefili nejprve břevno a pak ihned krásnými nůžkami mířili těsně nad.
Hra byla vyrovnaná, ale hosté hrozili častými brejky, na které naštěstí domácí obrana dobře reagovala. V 25. minutě po obrovs ... >>> více
07.09.2015 Rychnov - Zásada Bautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 5.9.2015 se Spartak představil v nové sezóně poprvé na domácím hřišti. Domácí chtějí po sestupu z 1.B třídy do okresu opět atakovat postupové příčky.
Po vydřeném vítězství minulý týden v Jenišovicích poměrem 3:2 (3:0) přivitali Zásadu B. Spartak začal tlakem, kterým si vytvořil několik brankových příležitostí. Ve 27. minutě utekl Jára Jindra, předložil míč Martinovi Pfeiferovi, který poslal domácí do vedení.
Na konci 1. poločasu všem zatrnulo, když hostující gólman Soukup při obran ... >>> více
03.06.2015 Rychnov - Horní Brannáautor: Milan Pfeiffer
 V neděli 31.5.2015 zajížděl Spartak do Horní Branné s cílem něco uhrát, nejlépe vyhrát a udržet ještě šanci na záchranu soutěže.
Řešili jsme problém s gólmanem a tak se do brány postavil hráč z pole Lukáš David. Od začátku byla hra vyrovnaná. První šanci měl Spartak, kdy Sedlmajerova hlavička skončila vedle domácí branky.
Rychnov přitlačil, začal být důraznější v soubojích a vypracoval si i gólové šance. Ve 28. minutě nás podržel gólman. Ve 36. minutě jsme se dočkali, když nás Parangelski h ... >>> více
25.05.2015 Rychnov - Rovenskoautor: Milan Pfeiffer
 Spartak čekají 4 zápasy na hřištích soupeřů, tím prvním byl v sobotu 23.5.2015 přetěžký zápas v Rovensku.
Nekteří hráči už boj za udržení soutěže vzdali a tak ani nepřišli na zápas. Spartak tak odjel s 11 bojovníky. Prvních 10 minut byla hra vyrovnaná, ale pak už začínala převyšovat kvalita domácích hráčů. V 11. minutě udeřili domácí poprvé, když domácí Valentin střelou k tyči poslal Rovensko do vedení.
V 17. minutě to bylo 2:0, když střela z hranice vápna skončila v naší brance. Ve 27. min ... >>> více
18.05.2015 Rychnov - Jilemniceautor: Milan Pfeiffer
 V neděli 17.5.2015 se Spartak naposledy v jarní části soutěže představil na domácím hřišti, tentokrát proti Jilemnici.
V utkání dvou mužstev ze spodní části tabulky šlo o hodně. Domácí chtěli potvrdit vítězství z minulého týdne proti Smržovce a výhrou se tak dotáhnout na celky před nimi. Hosté z Jilemnice se chtěli výhrou dostat do klidnějších pater tabulky.
Obě mužstva začala opatrně, ale větší převahu měl Spartak, hráči se tlačili před branku hostí, ale bez gólového efektu. Největší šanci ... >>> více
05.05.2015 Rychnov - Velké Hamry Bautor: Milan Pfeiffer
 V neděli 3.5.2015 se utkal Spartak na domácím hřišti s hosty z Velkých Hamrů “B”. Pro domácí to byla poslední šance chytit se stébla záchrany v B třídě.
Od začátku utkání se hrál svižný fotbal s úrovní odpovídající krajské soutěži, nechyběla bojovnost ani nasazení. Větší část prvního poločasu se odehrávala ve středu hřiště, bez vážnějšího ohrožení jak branky domácích, tak hostů.
Největší šanci prvního poločasu měli hosté, když jejich střela skončila na břevně naší branky.
Do druhého polo ... >>> více
27.04.2015 Rokytnice - Rychnovautor: Milan Pfeiffer
 Muži Spartaku zajížděli v sobotu 25.4.2015 na hřiště Rokytnice, která je v tabulce mezi mužstvy ohroženými sestupem.
Spartak odjel pouze s 11 lidmi (ostatní mají jiné záliby, než pomoc se záchranou krajské soutěže). Zápas byl od začátku vyrovnaný s mírnou převahou Spartaku, který držel více míč na kopačkách.
Největší šanci měl ve 21. minutě Novotný, když jeho tvrdou střelu zablokoval domácí bek. Pohroma pro Spartak přišla ve 34. minutě, kdy Branimir Parangelski na půli ve snaze trefit balón sestře ... >>> více
23.04.2015 Rychnov - Mšeno "B"autor: Milan Pfeiffer
 V dohrávce odloženého zápasu ve středu 22.4.2015 přivítali domácí rezervu Mšena. Od začátku se hrál svižný fotbal s akcemi na obou stranách.
Hosté se mohli dostat do vedení, ale střela Koudelky se odrazila naštěstí pro nás od tyče ven. Na druhé straně se k míči dostal domácí Kuba Kalina a jeho střelu gólman hostí vyrazil nohou na roh. Branku se podařilo vstřelit až ve 31. minutě Petrovi Mahdalovi, kdy jeho přízemní střela skončila v bráně. Za stavu 1:0 pro Spartak skončil i první poločas.
Do druh ... >>> více
21.04.2015 Rychnov - Držkovautor: Milan Pfeiffer
 V neděli 19.4.2015 se muži Spartaku představili letos poprvé na domácím hřišti a nastoupili proti soupeři, který patří do špičky soutěže.
Od začátku utkání se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. Jednu z nich proměnili hosté již v 6. minutě, když ve skrumáži před domácí brankou se nejlépe zorientoval hostující Dvořák a hlavou poslal hosty do vedení.
Ve 31. minutě utekl obraně hostů Martin Pfeifer, ale s jeho střelou si gólman hostí Zelenka poradil. Do šaten se šlo za stavu 1:0 pro hosty ... >>> více