Administrace

VIP sekce

Aktuality
03.10.2017 Spartak proti Jenišovicímautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 30.9.2017 Spartak doma poměřil své síly s B mužstvem Jenišovic. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale bez šancí. Až ve 13. minutě fauloval ve velkém vápně hostující gólman domácího útočníka a z následné penalty poslal Jára Jindra Spartak do vedení. Ve 34. minutě rozehráli domácí standardní situaci, míč se dostal k Martinovi Procházkovi, který krásnou střelou do rohu branky zvýšil vedení Rychnova na 2:0.
Po této brance převzal Spartak otěže zápasu a kontroloval hru. Do šaten se šlo za sta ... >>> více
19.09.2017 Spartak proti Kokonínuautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 16.9.2017 se v tradičním derby utkal doma Spartak s Kokonínem. Lépe začali hosté, když domácí obrana nechala bez povšimnutí Chuchlu a ten poslal Kokonín do vedení. Domácí přidali a zatlačili hosty na jejich polovinu.
Lépe kombinovali, ale bez gólového efektu. Ve 28. minutě se Spartak dočkal, když vystřelil Petr, jeho střelu hostující gólman neudržel a dobíhající Havlíček srovnal na 1:1. Domácí byli dál lepší a snažili se o další braku. Dočkali se, když Procházka našel dlouhým pasem Du ... >>> více
29.08.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 26.8.2017 přijel do Rychnova k prvnímu mistráku Tanvald, se kterým jsou zápasy vždy napínavé a tak se očekával dobrý fotbal.
Od první minuty Spartak tlačil a rychle se ujal vedení, když osamocený Karel Plaček z velkého vápna přehodil gólmana a poslal Spartak do vedení.
Domácí byli lepší a stále se tlačili před hostující branku. Ve 44. minutě poslal míč do vápna Martin Procházka a jeho centr uklidil Jakub Kalina hlavou do brány 2:0. Hned z následující akce protlačil míč do sítě Jára Jindra ... >>> více
30.05.2017 Spartak proti Tanvalduautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.5.2017 chtěl Spartak za krásného počasí a na nádherně připraveném hřišti proti Tanvaldu potvrdit roli favorita. To se začalo od počátku vyplňovat a už ve 4. minutě domácí Kolovratník poslal krásným gólem Spartak do vedení.
Domácí dál tlačili, ale střely končily většinou mimo branku. V 17. minutě kopali hosté z Tanvaldu pokutový kop a hostující Horvát srovnal na 1:1.
Pak se šance střídaly na obou stranách hřiště, ale bez gólového efektu. Do kabin se šlo za stavu 1:1. Druhý poloča ... >>> více
16.05.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 13.5.2017 se Spartak v utkání proti Zásadě chtěl po dvou porážkách v řadě opět vrátit na vítěznou šňůru. Domácí začali mírným tlakem a zkoušeli se prosadit před brankou Zásady.
Ve 21. minutě domácí kanonýr Kalina vstřelil úvodní branku, když si naběhl na centr Dupače a poslal Spartak do vedení. Ve 31. minutě mohli domácí zvýšit, ale samostatný únik Kuba Kalina neproměnil.
Domácí pak měli ještě nějaké šance, ale bez využití. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0 pro Spartak.
Po změně s ... >>> více
11.04.2017 Spartak proti Zásaděautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 8.4.2017 musel Spartak kvůli promáčenému hřišti odehrát své domácí utkání v Železném Brodě na umělé trávě. Spartak chtěl potvrdit své postavení v tabulce a hned od začátku zatlačil Zásadu na jejich půli a vypracoval si i několik šancí, ale bez gólu.
Ve 30. minutě využil zmatku v naší obraně Šupík a poslal Zásadu do vedení. Spartak ale rychle odpověděl Kubou Kalinou, který šikovně přehodil hostujícího gólmana a srovnal na 1:1. Ve 40. minutě jsme kopali penaltu, ale Martin Procházka ji nepromě ... >>> více
06.09.2016 Spartak doma porazil Plavyautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 27.8.2016 přivítal Spartak na svém hřišti hosty z Plavů a utkání začal parádně, když v 6. minutě po levé straně utekl Jára Jindra a jeho centr do vápna našel hlavu Lukáše Vondráka, který otevřel skóre.
Ve 12. minutě bylo zase veselo, když znovu centroval Jarda Jindra a na jeho krasný centr si naběhl Dominik Dupač a zvýšil vedení domácích na 2:0. Spartak byl lepší a nepouštěl hosty z Plavů do žádných vyložených šancí. Ve 30. minutě už to bylo 3:0, když se po rohu hlavou prosadila nová posila ... >>> více
09.05.2016 Spartak remizoval s Tanvaldemautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 7.5.2016 Spartak přivítal na svém pažitu Tanvald. Podle informací od vedení Tanvaldu přijelo jejich C mužstvo. Zápas začal náporem Spartaku a ve 3. minutě jsme trefili břevno. Spartak hosty zavřel na jejich půlce a tlačil se do zakončení, ale bez golového efektu.
Hosté využili šanci, když utekl hostující Svoboda a poslal Tanvald do vedení. Byla to také první a poslední střela hostí v 1. poločase. Ve 34. minutě byl faulován v pokutovém území domácí hráč a následnou penaltu proměnil s přehlede ... >>> více
19.04.2016 Spartak rozstřílel Jenišovice Bautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 16.4.2016 se Spartak na hřišti potkal s celkem Jenišovic B. Naši vstoupili do zápasu parádně, když ve 3. minutě utekl po pravé straně Kamil Kubát a krásným centrem do vápna našel Járu Jindru, který střelou z voleje trefil přesně růžek hostující branky a domácí vedli.
Spartak zatlačil hosty na jejich půli, vypracoval si i šance a snažil se, ale bez gólového efektu. Domácí se dočkali ve 42. minutě, kdy centr do vápna zpracoval Jára Jindra a patičkou posunul Kubovi Kalinovi, ktery zvýšil ... >>> více
19.10.2015 Maršovice poprvé ztratily bodyautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 17.10.2015 se Spartak utkal ve šlágru kola s vedoucím týmem soutěže Maršovicemi, které ještě neztratily ani bod. Díky změně hřiště byly domácím celkem Maršovice, ale utkání se hrálo v Rychnově.
Od začátku se hrál svižný fotbal se šancemi na obou stranách. V první půli měly velkou šanci Maršovice, když míč skončil na tyči naší branky.
Fotbal se hrál pohledný, tvrdý, ale bez záludností. Do kabin se šlo za stavu 0:0. Po změně stran byl obraz hry stejný, ale branka ne a ne padnout.
... >>> více
14.09.2015 Rychnov - Malá Skálaautor: Vagy
 V sobotu 12.9.2015 se Spartak utkal doma s hosty z Malé Skály.Utkání se hrálo ve svižném tempu a již v 1. minutě se Spartak se štěstím dostal do vedení, které zajistil Kuba Kalina. Ten o 2 minuty později trefil síť podruhé, ale gól kvůli ofsajdu neplatil. O další 2 minuty později zahrozili hosté, když trefili nejprve břevno a pak ihned krásnými nůžkami mířili těsně nad.
Hra byla vyrovnaná, ale hosté hrozili častými brejky, na které naštěstí domácí obrana dobře reagovala. V 25. minutě po obrovs ... >>> více
07.09.2015 Rychnov - Zásada Bautor: Milan Pfeiffer
 V sobotu 5.9.2015 se Spartak představil v nové sezóně poprvé na domácím hřišti. Domácí chtějí po sestupu z 1.B třídy do okresu opět atakovat postupové příčky.
Po vydřeném vítězství minulý týden v Jenišovicích poměrem 3:2 (3:0) přivitali Zásadu B. Spartak začal tlakem, kterým si vytvořil několik brankových příležitostí. Ve 27. minutě utekl Jára Jindra, předložil míč Martinovi Pfeiferovi, který poslal domácí do vedení.
Na konci 1. poločasu všem zatrnulo, když hostující gólman Soukup při obran ... >>> více
03.06.2015 Rychnov - Horní Brannáautor: Milan Pfeiffer
 V neděli 31.5.2015 zajížděl Spartak do Horní Branné s cílem něco uhrát, nejlépe vyhrát a udržet ještě šanci na záchranu soutěže.
Řešili jsme problém s gólmanem a tak se do brány postavil hráč z pole Lukáš David. Od začátku byla hra vyrovnaná. První šanci měl Spartak, kdy Sedlmajerova hlavička skončila vedle domácí branky.
Rychnov přitlačil, začal být důraznější v soubojích a vypracoval si i gólové šance. Ve 28. minutě nás podržel gólman. Ve 36. minutě jsme se dočkali, když nás Parangelski h ... >>> více
25.05.2015 Rychnov - Rovenskoautor: Milan Pfeiffer
 Spartak čekají 4 zápasy na hřištích soupeřů, tím prvním byl v sobotu 23.5.2015 přetěžký zápas v Rovensku.
Nekteří hráči už boj za udržení soutěže vzdali a tak ani nepřišli na zápas. Spartak tak odjel s 11 bojovníky. Prvních 10 minut byla hra vyrovnaná, ale pak už začínala převyšovat kvalita domácích hráčů. V 11. minutě udeřili domácí poprvé, když domácí Valentin střelou k tyči poslal Rovensko do vedení.
V 17. minutě to bylo 2:0, když střela z hranice vápna skončila v naší brance. Ve 27. min ... >>> více